Неділя, 26.09.2021, 14:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Тульчинська школа-інтернат-ліцей

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Правила конкурсного прийому до ліцею

Дані Правила конкурсного приймання ґрунтуються на Законі України «Про освіту» (п. 6 ст. 36), яким передбачено створення ліцеїв, гімназій, колегіумів з метою розвитку здібностей обдарувань і талантів дітей; Законі України «Про загальну середню освіту», Положенні про загальноосвітній навчальний заклад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 778, Інструкції про організацію та діяльність ліцею (Наказ Міністерства освіти України від 20.07.1995 р. № 217), Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл – інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003р. № 389 і зареєстрованої Мінюстом України від 04.07.2003р. № 547/7868 та Листа Міністерства освіти і науки України «Про застосування Закону України «Про загальну середню освіту» щодо розширення мережі та організації навчально-виховного процесу у гімназіях, ліцеях, колегіумах» від 28.10.2002р.  № 1/9-472 та Статуту ліцею.

Правила конкурсного приймання до ліцею-інтернату розроблено відповідно до «Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.1999 р.№ 717, «Правил приймання до ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою», затверджених спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства оборони України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України від 26.07.99р. № 226\222\363, і визначають порядок організації відбору вступників до ліцею та порядок проведення вступних випробувань.

1. Загальні положення

1.1. У конкурсному відборі беруть участь учні з Вінницької області та  діти  з  інших  областей  за  клопотанням  Департаментів освіти  і  науки перед Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації,  які закінчили 7, 8, 9 класи, здатні за станом здоров’я навчатися в ліцеї та бажають пройти службу в рядах української армії, або продовжити навчання в вищих навчальних закладах Збройних Сил України та інших військових формувань України, у військових навчальних підрозділах цивільних вищих 

навчальних закладів держави, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу.

1.2. З метою задоволення соціального запиту населення щодо поглибленого вивчення військово-спортивних дисциплін та з урахуванням  індивідуальних здібностей, обдарувань та власних уподобань дітей оголошується набір в 8, 9,10 ліцейні класи.                               

  1. Проведення конкурсу

2.1Додатковий конкурсний прийом може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць в 8-х, 9-х, 10-х класах за таких самих умов, що й основне.

2.2.Для проведення конкурсних випробувань у ліцеї створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора ліцею.

 Головою приймальної комісії є директор або його заступник.

2.3.Конкурсні випробування для учнів проводяться:

в 8, 9-ий класи – комп’ютерне тестування з комплексного тесту з української мови  та  історії України , в 10-і класи -   українська мова (диктант), історія України, правознавство (комп’ютерне тестування).

2.4 .Конкурсні завдання розробляються методоб’єднанням вчителів української мови, історії, зміст яких має відповідати навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи.

2.5.Обсяг і тривалість написання вступниками письмових робіт, інших видів випробувань визначає голова конкурсної комісії для кожної вікової групи окремо.

2.6.Завдання для конкурсних випробувань готує голова комісії, директор затверджує їх за погодженням із Департаментом  освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.  Письмові роботи зберігаються протягом одного року.

2.7Результати конкурсних випробувань оформлюються у вигляді протоколів комісії і оголошуються протягом трьох днів після закінчення конкурсних випробувань.

2.8 Діти (учні, вихованці), які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

3. Порядок зарахування

3.1. Учні, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до ліцею наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії.

3.2. Зарахування учнів проводиться протягом п'яти днів після оголошення результатів конкурсу.

3.3. Зараховуються поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних іспитів діти – сироти,  діти,  які залишилися  без піклування батьків, а також діти, у яких один з батьків – військовослужбовець загинув при виконанні службових обов’язків.

3.4.Першочергове право на зарахування до ліцею  при рівності набраних балів мають юнаки з числа  дітей, батьки яких учасники бойових дій, дітей військовослужбовців, дітей, батьки яких були учасниками  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули при виконанні  службових обов’язків та дітей з багатодітних сімей

3.5. Якщо учні, їх батьки (особи, які їх замінюють), не згодні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутись до голови апеляційної комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом трьох днів після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом двох днів з дня її подання. Склад та чисельність апеляційної комісії визначається наказом директора ліцею за погодженням із Департаментом  освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

3.6. Зарахування до ліцею здійснюється за результатами конкурсу, який проводиться відповідно до Правил прийому до ліцею, що затверджуються Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

3.7.Зарахування учнів загальноосвітніх шкіл до випускного курсу не дозволяється.

3.8. Учні, які зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з ліцею.

4. Контроль за проведенням конкурсу

4.1. Директор ліцею несе персональну відповідальність за дотриманням вимог даного Положення.

4.2. Контроль за організацією та проведенням  конкурсу, за його результатами, порядком зарахування дітей до ліцею, проводить Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

 

 

(Правила конкурсного приймання до ліцею обговорено і схвалено на спільно-му засіданні педагогічної ради і ради ліцею від 10.03.2014р., протокол № 1).

Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту

м. Тульчин © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz